نتایج جستجو برای عبارت :

Notebook

دانلود فیلم هندی Notebook 2019 دفترچه خاطرات با کیفیت عالی
دانلود فیلم Notebook 2019 با لینک مستقیم
کیفیت ۷۲۰ فیلم اضافه شد

نام فیلم: Notebook 2019 ژانر: درام ، عاشقانه کارگردان: Mithila Desai, Nitin Kakkar, Payal Ashar ستارگان: Pranutan Bahl, Zaheer Iqbal محصول کشور: هند سال انتشار: ۲۰۱۹ امتیاز: ۶٫۷ از ۱۰ مدت زمان: ۱۸۰ دقیقه خلاصه داستان:
کبیر , یک افسر سابق ارتش , در یک مدرسه که وضعیت بدی دارد , به معلمی در
کشمیر تبدیل می‌شود . وقتی کبیر یک دفتر یادداشت می‌کند , همه چیز تغییر
می‌کند و معل
در درس چهارم تصمیم داریم وارد یک محیط جدید کدنویسی به نام jupyter notebook شویم و کدهامون رو تو این محیط اجرا کنیم.
طریقه نصب و کار کردن تو این محیط رو قبلا در دوره یادگیری ماشین بصورت ویدئویی ضبط کرده بودیم و شما میتونید بصورت رایگان از طریق لینک زیر بهش دسترسی داشته باشید.

مشاهده ویدئو
+13

ژانر : درام | عاشقانهمحصول کشور : آمریکاکارگردان : Nick Cassavetesستارگان : Gena Rowlands, Starletta DuPois, Tim Iveyیک جوان فقیر و احساساتی عاشق دختری ثروتمند می شود و به او احساس آزادی می دهد. اما آن‌ها خیلی زود به خاطر تفاوت‌های اجتماعی ‌شان از هم جدا می شوند
DOWNLOAD
یکی از روش هایی که می شود ثبت اختراع انجام داد ثبت اخترام بصورت تحقیقی است که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.
روش تحقیقی: این روش در برخی از کشورها مورد استفاده قرار میگیرد و آنها برای اینکه از صحت و صدق یک اختراع اطمینان حاصل کنند از امکانات و وسایل و آزمایشگاه های متعدد و زیادی در زمینه های مختلف و گوناگون استفاده می کنند و اختراع را کاملا مورد بررسی قرار می دهند.
در همچین جوامع و کشور هایی تلاش می کنند تا قبل از اینکه اختراع به ثبت برسد کام
نوت بوک رو دیدم، یاد خودمون افتادم، چرا؟ نمیدونم! شاید صرفا به خاطردلتنگیه میدونی نمیدونم دیگه چند روز میگذره از اون روز ولی میدونم چهل روز رد شده اما گاهی هنوز میای تو فکرم، راستش شاید بعدا که اینو بخونم به نظرم بیاد به خاطر فشارای وحشتناکی که روم بوده این حرفو زدم اما دوست دارم پیدات کنم بغلت کنم، دوست دارم واسه تولدم بیای بازم مثل پارسال سورپرایزم کنی، چیزای بدو دوست دارم...اون اهنگه تو فیلمه میگفت من هنوزم به ماه نگاه میکنم اما تورو میبی
Model : Lenovo Yoga 13 ThinkPadPart : Lenovo Yoga 13 ThinkPad Black SL10E67887 As-is Laptop for Parts
Product Key Features:Features : Touchscreen, Bluetooth, Built-in WebcamColor : BlackType : Notebook/LaptopOperating System : EditionProfessionalStorage Type : HDDProcessor: Intel Core i5 4th Gen.Operating System : Windows 10RAM Size : 4 GBHDD Capacity: 500GBProcessor Speed: 1.90 GHz , i5 4200UHardware Connectivity : HDMI, USB 2.0, USB 3.0, SD Card SlotGraphics Processing Type : Integrated/On-Board Graphics
اگر به دنبال یک راه ساده برای فیلم یا اسکرین شات گرفتن از صفحه کامپیوترتان می‌گردید، می‌توانید با خواندن این متن یاد بگیرید که چطور با استفاده از پاورپوینت مایکروسافت این کار را انجام دهید. پس با این آموزش آفیس همراه ما باشید.
ادامه مطلب
  دوبله 

ژانر : درام | عاشقانه
محصول کشور : آمریکا 
کارگردان : Nick Cassavetes
ستارگان : Gena Rowlands, Starletta DuPois, Tim Ivey
یک جوان فقیر و احساساتی عاشق دختری ثروتمند می شود و به او احساس آزادی می دهد. اما آن‌ها خیلی زود به خاطر تفاوت‌های اجتماعی ‌شان از هم جدا می شوند......
DOWNLOAD  
برنامه‌ریزی برای کنکور 98
هرچه که به روزهای منتهی به کنکور 98 نزدیک‌تر می‌شویم، تب و تاب کنکور
بالاتر می‌رود و پشت سر آن نگرانی‌ها و فشارهای روانی روی داوطلبان کنکور
هم بیشتر و بیشتر می‌شود. اما بهترین کار ممکن در این روزهای سخت و پر فشار
این است که نگاه کنید و ببینید تا امروز چقدر درس خوانده‌اید و بعد از آن
برای ادامه راه یک برنامه‌ریزی درست و کامل داشته باشید. در این مقاله
می‌خواهیم به شما کمک کنیم، ساده‌تر و درست‌تر از همیشه برای خ
اوایل عید با همکاری آموزش و پرورش و وزارت ارتباطات ۲۰ گیگ اینترنت رایگان برای همه ی معلمین بابت تدریس های مجازی فعال شد. چه بد موقعی هم فعال شد. تمام ۲۰ گیگ بسته ی من صرف دانلود فیلم و سریال و نشستن پای کنسرت اینستایی فرزاد فرخ شد 
فیلمها و سریالهایی که دانلود کردم:
۱۹۱۷(عالی. پیشنهاد مهدی میرزا)
مطرب(افتضاح)
هزار تو(عالی به پیشنهاد نسرین بانو)
ایده اصلی(ندیدم هنوز)
قسمت ۱ تا ۲۰ سریال کرگدن (عالی. دو بار دیدم)
زنان کوچک(ندیدم هنوز به پیشنهاد هما
+13

ژانر : درام | عاشقانه
محصول کشور : آمریکا
کارگردان : Nick Cassavetes
ستارگان : Gena Rowlands, Starletta DuPois, Tim Ivey
یک جوان فقیر و احساساتی عاشق دختری ثروتمند می شود و به او احساس آزادی می دهد. اما آن‌ها خیلی زود به خاطر تفاوت‌های اجتماعی ‌شان از هم جدا می شوند
DOWNLOAD  

ما نگوییم بد و میل به ناحق نکنیم
جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
We speak no evil and incline to no falsity:
We put nobody into mourning nor do we make our own gown blue!

رقم مغلطه بر دفتر دانش نزنیم
سر حق بر ورق شعبده ملحق نکنیم
We indite no deceptive cipher on the pages of learning's notebook.
We do not append the mystery of the Divine to the margin of fraudulently disputatious sheets.

عیب درویش و توانگر به کم و بیش بد است
کار بد مصلحت آن است که مطلق نکنیم
The fault of the poor and of the rich is by and large bad:
In this it is best we practice no evil at all.
آسمان کشتی ارباب هنر می‌شکند
تکیه آن ب
سلام
بالاخره سرم یه کم خلوت شد و وقت کردم برم سراغ کتابای نصفه نیمه‌م. البته نمی‌شه گفت خیلی هم سرم خلوت شده. تا خیالم از یه چیز راحت می‌شه یه چیز دیگه پیش میاد. دلم یه استراحت ذهنی می‌خواد واقعا، دلم می‌خواد یه هفته کسی کاری به کارم نداشته باشه و مجبور نباشم به چیزی فکر کنم. سر در نمیارم چرا تصمیم گرفتن برای کارای حتی کوچیک سخت شده برام و همه‌ش امروز و فردا می‌کنم، دیگه تصمیمای مهم که بماند. البته فراموش نکنیم که خدای procrastinate کردن داره این
کاربران گرامی در این پست کامل ترین جزوه درس وب کاوی با فرمت pdf و ppt به زبان فارسی ولاتین آماده دانلود شده است ، که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.
کامل ترین جزوه درس وب کاوی شامل:
معرفی نرم افزار R در 42 صفحه
آموزش نرم افزار rapidminer در 32 صفحه
تمرین های درس وب کاوی
پاورپوینت beaker در 25 اسلاید
پاورپوینت Hadoop در 70 اسلاید
ابزار داده کاوی clementine در 11 اسلاید
پاورپوینت زبان برنامه نویسی جولیا در 20 اسلاید
پاورپوینت KDB در 18 اس
لپ تاپ اپسون K542UF-C
سیستم عامل: نداردپردازنده: Intel Core i5 8250Uسرعت پردازنده: 3.4 GHzظرفیت RAM: هشت گیگابایت / DDR4سایز مانیتور: 15.6 اینچ
هارد دیسک: یک ترابایت
پردازنده گرافیکی: NVIDIA GeForce MX130 DDR5
معرفی لپ تاپ ایسوس VivoBook K542UF-C
لپ تاپ VivoBook K542UF-C یکی از لپ تاپ های خوش ساخت و زیبای شرکت ایسوس می باشد که برای استفاده های روزانه، مالتی مدیا و نیمه حرفه ای ارائه شده است.
کیفیت
ساخت مطلوب، سخت افزار نسبتاً قدرتمند، صفحه نمایش فول اچ دی، طراحی ظاهری
جذاب و پورت های ارتب
لپ تاپ ایسوس 11.6اینچی Asus VIVOBOOK مدل E203NAH FD084
ASUS VIVOBOOK E203NAH FD088 NOTEBOOK

جهت مشاهده ، مشاوره بیشتر ویا سفارش محصولات از راههای زیر اقدام نمایید :
- مراجعه به سایت اینترنتی بیگ بگ www.Bigbag.co
• دیجیتال
• لپ تاپ
• لپ تاپ ایسوس
- ارسال کد 18149 به سامانه 3000470673
- سفارش و مشاوره تلفنی : 02144975133 – 07132301902
- لینک مستقیم محصول:  https://bit.ly/2JiiBEn
خریدی آسان – پرداخت مناسب - ارسال سریع – رضایتی بالا
انواع کامپیوتر ها:ابر رایانه (Super Computer) : رایانه هایی با سرعت، توانایی و قدرت پردازش بسیار بالا و اندازه های بسیار بزرگ (مثلا در حد یک ساختمان) هستند و کاربرد آنها در پرو‍‍ژه های پیش بینی اوضاع جوی و امور نظامی و فضایی است.

رایانه های بزرگ (Mainframe computer) :برای محاسبات بسیار پیچیده و سنگین در موسسات طراحی شده اند که حجم اطلاعاتی در آنها بسیار بالاست. دسترسی به این رایانه ها معمولا از طریق شبکه و بطور مشترک خواهد بود.

رایانه های کوچک (Mini Computer) : د
در این مطلب به بررسی افعال متعدی (Transitive Verbs) و افعال لازم (Intransitive Verbs) و تفاوت این دو فعل همراه با مثال می‌پردازیم.

افعال متعدی (transitive)کلمه “متعدی” به نظر  بسیار پیچیده است، اما در واقع شناسایی افعال متعدی واقعا دشوار نیست. افعال متعدی بیان عمل و توسط یک شیء (چیز یا فرد است) که عملی را از فعلی دریافت می کند.
مثال:
John wants a car to go to school
جان یک ماشین می خواهد که به مدرسه برود.
Jimmy wrote a poem in my notebook.
جیمی یک شعر در دفتر من نوشت.

در مثالهای  فوق همانطو
امشب در آستانه 
24 سالگی، خودم واسه خودم تولد میگیرم؛ هدیه ام قراره این نوشته رو به خودم
تقدیم کنم

به ضمیر ناخوداگاه  بفهمونم این رابطه چیه؟

این رشته توییت ناب رو از یکی از کاربرای توییتر کش
رفتم

@ForneverFlower

این بزرگوار که اولین توییت سنجاق شده اش همینه
البته من خیلی کوتاه و مختصر برای خودم خلاصه کردم

کل چیزی که میخوام بگم خلاصه اش اینی میشه که( یک
مماس )گفته:

گفت :ما
همیشه درگیر آدمای نادرست میشیم، البته در واقع اونا که به هیچ جاشون نیست، الک
امشب در آستانه 
24 سالگی، خودم واسه خودم تولد میگیرم؛ هدیه ام قراره این نوشته رو به خودم
تقدیم کنم

به ضمیر ناخوداگاه و بیشعورم بفهمونم این رابطه چیه؟

این رشته توییت ناب رو از یکی از کاربرای توییتر کش
رفتم

@ForneverFlower

این بزرگوار که اولین توییت سنجاق شده اش همینه
البته من خیلی کوتاه و مختصر برای خودم خلاصه کردم

کل چیزی که میخوام بگم خلاصه اش اینی میشه که( یک
مماس )گفته:

گفت :ما
همیشه درگیر آدمای نادرست میشیم، البته در واقع اونا که به هیچ جاشون ن
در این پست نکاتی که برای افزایش وزن عضلانی باید بدونید رو ذکر خواهیم کرد.
نکته ۱: تعداد انجام حرکت ها:
برای اینکه وزن عضلانی خودتون رو افزایش بدید باید تعداد ست ها را کم و تعداد حرکاتی که در هر ست انجام می دهید را بیشتر کنید. 
در صورتی که تعداد ست ها را افزایش دهید و در هر ست تعداد کمی حرکت انجام دهید افزایش وزنی در کار نخواهد بود اما این نوع تمرین باعث افزایش قدرت و مهارت شما در انجام آن حرکت می شود. 

نکته ۲: سخت تمرین کنید:
سخت کار کنید کلیستنی
مقدمه اول:
نام بولت ژورنال را اولین بار از محمدرضا خراسانی‌زاده شنیدم، وقتی در استوری اینستاگرامش، تصویر دفترهای سال‌های پیشش را گذاشته و خیلی کوتاه درباره‌ی این روش توضیح داده بود. چیزی که مرا ترغیب کرد بیشتر درباره‌ی این روش بدانم، بخشی از نوشته‌ی محمدرضا بود که در آن از ناکارآمدی چک لیست‌ها (که من تا حالا از آن‌ها استفاده کرده‌ام) در برابر روش بولت ژورنال صحبت می‌کرد.
جستجوی بیشتر، مرا به تارنمای زهرا نجاری و سایت نردیشمی رساند. جا
مقدمه اول:
نام بولت ژورنال را اولین بار از محمدرضا خراسانی‌زاده شنیدم، وقتی در استوری اینستاگرامش، تصویر دفترهای سال‌های پیشش را گذاشته و خیلی کوتاه درباره‌ی این روش توضیح داده بود. چیزی که مرا ترغیب کرد بیشتر درباره‌ی این روش بدانم، بخشی از نوشته‌ی محمدرضا بود که در آن از ناکارآمدی چک لیست‌ها (که من تا حالا از آن‌ها استفاده کرده‌ام) در برابر روش بولت ژورنال صحبت می‌کرد.
مقدمه اول:
خیلی شنیدم و خیلی دیدم کسانی رو که از پایبند نبودن به برنامه‌ریزی‌هاشون گلایه میکردند. وقتی ازشون میپرسم چطور برنامه‌ریزی و هدفگذاری میکنید، میبینم که عیب اصلی از همین برنامه‌ریزیه.
توی این پست، میخوام چندتا نکته در مورد برنامه‌ریزی که با تجربه شخصی بهشون رسیدم باهاتون در میان بذارم.
 ۱. برنامه ریزی یه عمل فوری فوتی نیست.
منظورم اینه که نمیشه تصمیم بگیرید برای یک سالتون برنامه ریزی کنید و بعد در عرض یکی دو ساعت یه برنامه کامل دربیارید.
The blog archive page.
I like blog archive page.
It lists the blog posts in chronological order.
It has pagination. 1 2 3 4 5
We can display 10 posts in the first page.
10 in the second.
Blog posts need a wrapper.
Each blog post need a wrapper.
The lists of blog posts need a wrapper.
The wrapper itself need a wrapper.
The list itself is separate from the blog posts. Is It?

Blog post. An article. A news. An event or announcement. An advertisement. Some content which is chronologically significant.
It is separate from products, books, downloads, portfolio, services, pages, etc.
Most of them are not chronologically significant.
They can be rated by popularity, number of views, number of downloads, custom ordering, number of comments, etc.

Blog posts are sometimes categorized by author.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها